Niečo o nás

Naša spoločnosť Vám ponúka len ten najkvalitnejší servis v oblasti chladenia a klimatizácie. Neváhajte a využite naše kvalitné služby. Náš profesionálny personál je vám vždy plne k dispozícii. Našou prednosťou je neustále skvalitňovanie a vylepšovanie nami ponúkaných služieb. Dôkazom je stále rastúci počet spokojných zákazníkov.

Našim cieľom je poskytovať svojim zákazníkom komplexné služby od konzultácie, návrhu, až po konkrétne riešenia a samozrejme servis.

V prípade záujmu o vypracovanie návrhu riešenia a cenovej ponuky nás prosím kontaktujte a my Vám pomôžeme vybrať cenovo, technicky i kvalitatívne vhodné zariadenie tak, aby spĺňalo Vaše požiadavky a potreby.

Naše skúsenosti, prax a hodnoty

Sme spoločnosťou, ktorá je na trhu už viac ako 30 rokov. Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná skúsenosť na trhu. Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká pracovitosť.

Našim cieľom je zákazníkom navrhnúť vždy optimálne riešenia a dlhodobú spokojnosť. Preferujeme inštalácie spoľahlivých zariadení najmä od renomovaných výrobcov. V dodávke klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel zastupujeme svetové značky, ako sú DAIKIN, SAMSUNG, NIBE a HISENSE.

Dlhodobé spolupráce s našim zákazníkmi sú znakom našej odbornosti, profesionality a férového prístupu, či už ide o domácnosti, podnikateľov alebo priemysel.