DAIKIN

Energeticky účinné technológie pre budúcnosť

Naše riešenia chladenia sú na trhu označené najvyššími triedami energetickej účinnosti. Vďaka nášmu zameraniu na obnoviteľnú energiu a inovatívne technológie profitujete z celkového riešenia, ktoré maximalizuje návratnosť vašej investície. Naša oddanosť vývoju energeticky účinných klimatizačných riešení zaručuje, že jednotky Daikin nielen spĺňajú, ale sú aj ďaleko pred legislatívnymi normami

Spoločnosť Daikin je japonským výrobcom klimatizácií pre komerčné použite a domácnosti. Daikin vyrába a vyvíja všetky komponenty pre svoje produkty ako sú kompresory, výmenníky tepla alebo elektronika a sám si vyrába aj chladivá. Klimatizácie značka DAIKIN sú špičkové produkty s najnáročnejšími požiadavkami na kvalitu prevedenia, dizajn a výkonnové parametre. Všetky klimatizácie zodpovedajú vysokým štandardom kvality, napr. každá jednotka je vybavená osobitnou antikoróznou ochranou, ktorá zaručuje vysokú ochranu. Daikin ponúka niekoľko prevedení - Mono split,Multi split, Sky Air a VRV (cenová ponuka na vyžiadanie).


Daikin Comfora New

Nástenná klimatizácia Daikin Comfora New predstavuje nový model obľúbenej klimatizácie. Jedná sa o nenápadnú nástennú klimatizáciu s moderným nástenným dizajnom, ktorý šetrí miesto.

Klimatizácia Daikin Comfora New poskytuje vysoké sezónne hodnoty účinnosti až do A++ pri chladení a vykurovaní.

Vďaka 3D prúdeniu vzduchu je sviežy vzduch vháňaný do všetkých rohov miestnosti. A keďže prechádza cez strieborný filter, vzduch je čistý a sú z neho odstránené alergény.

Klimatizácia Daikin Comfora New je prakticky nepočuteľná, ale počúva vás, keďže je možné ju ovládať hlasom alebo cez aplikáciu Daikin Onecta.

 • Ovládanie cez aplikáciu Daikin Onecta
 • Prakticky nepočuteľná
 • Ovládanie hlasom
 • Strieborný filter na odstraňovanie alergénov a čistenie vzduchu
 • 3-D prúdenie vzduchu
 • Ideálna na inštaláciu nad dvere
 • Rad Bluevolution: nižší vplyv na životné prostredie
 • Hodnoty sezónnej účinnosti až do A++ pri chladení a vykurovaní
 • Wifi adaptér je súčasťou dodávky
 • Nová Daikin Emura v matnej striebornej

 • Flash streamer
 • Titánium apatitový deodorizačný filter
 • Strieborný filter
 • O 10% menšia šírka
 • Econo režim
 • 3D prúdenie vzduchu
 • Funkcia heat Boost
 • Inteligentný tepelný senzor
 • Senzor na meranie vzduchu
 • Coanda efekt - chladenie/vykurovanie
 • Nová séria dizajnovej, jedinečnej a očarujúcej nástennej klimatizácie Daikin Emura. Nový inovatívny dizajn má kompaktnejšie rozmery s 10% zmenšením šírky vnútornej klimatizácie.

  Režim Econo s týždenným časovačom znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou.

  Klimatizácia Daikin Emura 3 je vybavená inteligentným okom s tepelným senzorom, čím poskytuje rovnomerné rozloženie teploty v miestnosti.

  Táto inovatívna klimatizácia zvláda 3D prúdenie vzduchu aj funkciu Heat boost. Je vybavená vstavaným senzorom na meranie vlhkosti.

  Nová vonkajšia klimatizačná jednotka má nový atraktívny gril v slonovinovej bielej farbe a zväčšený operačný rozsah – do 50°C pri chladení a až do -20°C pri vykurovaní.

  Infračervené diaľkové ovládanie je dostupné vo farbe vnútornej klimatizácie. Je kompaktnejšie, tie najdôležitejšie tlačidlá sú hneď na dosah, zatiaľ čo menu so všetkými funkciami je ľahko prístupné. Klimatizácia je plne pripojiteľná k aplikácii.

  Daikin Stylish

  V novinke Daikin Stylish sa spája funkcionalita s estetikou. Je to klimatizácia, ktorá posunie interiér na inú, nielen teplotnú, úroveň. Inovatívna nástenná klimatizačná jednotka v sebe skrýva overené Daikin technológie, ktoré sú zárukou najvyššieho výkonu a stopercentnej spoľahlivosti. Rozumie si tiež s vašim smart telefónom.

  Klimatizácie Daikin Stylish dizajnovo rozvíjajú vzhľad modelov Daikin Emura a Ururu Sarara. Nie sú však len ich okrášlenou verziou. Inovatívny dizajn.
  Daikin Stylish získal ocenenie Good Design Award 2017 a IF DESIGN AWARD 2018, jedno z najprestížnejších svetových ocenení za dizajn. Daikin Stylish automaticky prispôsobuje prácu vetrania a kompresorov tak, aby vytvoril dokonalú súhru vlhkosti a teploty v miestnosti. Citlivý senzor rozdelí každú miestnosť na 64 rôznych sektorov, ktorých teplotu jednotlivo vyhodnotí a svoj výkon nastaví tak, aby vyrovnal akékoľvek teplotné rozdiely v miestnosti.
  Klimatizácie Daikin Stylish dizajnovo rozvíjajú vzhľad modelov Daikin Emura a Ururu Sarara. Nie sú však len ich okrášlenou verziou. Inovatívny dizajn.Daikin Stylish získal ocenenie Good Design Award 2017 a IF DESIGN AWARD 2018, jedno z najprestížnejších svetových ocenení za dizajn. Daikin Stylish automaticky prispôsobuje prácu vetrania a kompresorov tak, aby vytvoril dokonalú súhru vlhkosti a teploty v miestnosti. Citlivý senzor rozdelí každú miestnosť na 64 rôznych sektorov, ktorých teplotu jednotlivo vyhodnotí a svoj výkon nastaví tak, aby vyrovnal akékoľvek teplotné rozdiely v miestnosti.

  Výkon klimatizácií Daikin Stylish riadia inteligentné senzory, ktoré sa starajú o dokonalé podmienky v miestnosti

  Pokročilé technológie a veda za klimatizáciou Daikin Stylish zabezpečia optimálnu distribúciu teploty a vysokú efektívnosť

  Nový dizajn vetrania optimalizuje prúdenie vzduchu pri minimálnej úrovni zvuku. Aj pri plnom výkone je prakticky nepočuteľná

  Technológia Daikin Flash Streamer zabezpečí prvotriednu kvalitu vzduchu v miestnosti

  Oblé hrany vytvárajú nenásilný a priestorovo úsporný dizajn

  Tenké rozmery robia z Daikin Stylish najkompaktnejšiu klimatizačnú jednotku na trhu

  Jednoduchý panel umožňuje zmenu textúry a farby, aby sa s ladnosťou začlenili do každej miestnosti

  Wifi adaptér je súčasťou vnútornej jednotky

  K dispozícii sú 4 farby: biela, strieborná, čierna a akáciová

  Daikin Perfera R32

  Flash-streamer čistenie vzduchu

  Úspora energie a vysoká účinnosť

  Veľmi tichá prevádzka

  Inteligentné oko - vzduch prúdi do inej zóny, než kde sa človek v danom okamihu nachádza

  Funkcie Inteligentné oko a Ekonomický režim znižujú nadmernú spotrebu

  Wifi adaptér je súčasťou vnútornej jednotky

  Energetická trieda A+++

  Zaručený vykurovací výkon aj pri nízkych vonkajších teplotách, až do -25° C

  Sezónna účinnosť až do triedy A+++ pri chladení a vykurovaní vďaka najnovšej technológii a zabudovanej inteligencii.

  Pri inštalácii v blízkosti vykurovacieho zariadenia (napr. krbu alebo peci) a dosiahnutí nastavenej teploty, ventilátor pokračuje v prevádzke, kým nebude v celom dome rovnomerná teplota

  Čistejší vzduch vďaka technológii Daikin Flash Streamer: môžete zhlboka dýchať a nemusíte sa obávať znečisteného vzduchu

  Inteligentné oko: prúdenie vzduchu je nasmerované mimo zóny miestnosti, kde sa práve nachádza človek. Ak sa v miestnosti nenachádzajú žiadne osoby, jednotka sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu.

  3-D prúdenie vzduchu predstavuje kombináciu funkcie horizontálneho a vertikálneho otáčania tak, aby prúd horúceho alebo studeného vzduchu cirkuloval až do rohov veľkých priestorov

  Elegantná a nenápadná klimatizačná jednotka, ktorá plne vyhovuje európskemu vnímaniu interiérového dizajnu

  Výberom produktu s R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti

  URURU SARARA Inverter

 • najvyššia sezónna účinnosť chladenia a kúrenia A+++
 • úspora energie – ak nie ste v miestnosti dlhšie ako 20 minút, jednotka sa sama vypne
 • zabudnite na prievan – senzor "Inteligentné oko" odkloní prúd vzduchu mimo vás
 • samočistiaci filter bez potreby manuálneho čistenia
 • dokonalý dizajn - víťaz ocenenia Red Dot Design 2013
 • ekologické chladivo R 32 znižuje dopad klimatizácie na životné prostredie na minimum
 • ovládanie vnútornej jednotky odkiaľkoľvek, cez online aplikáciu
 • Predstavujeme vám nástennú klimatizáciu Daikin Ururu Sarara s jedinečnou kombináciou vetrania, zvlhčovania, odvlhčovania a čistenia, ktorá zabezpečí ideálne podmienky v každom interiéri. Daikin Ururu Sarara je najúčinnejšou vzduchotechnickou jednotkou na trhu.

  Pri jej dokonalom a nenápadnom dizajne by ste neverili, že naraz vykonáva až päť funkcií.
  Ak potrebujete miestnosť odvlhčiť, použite funkciu "odvlhčovanie". Ak sa vám naopak zdá, že vzduch v miestnosti je príliš suchý, zvoľte funkciu "zvlhčovanie", pričom sa nemusíte obávať o kvalitu vzduchu. Ako zabezpečiť čerstvý vzduch bez otvárania okien? Ururu Sarara zvládne prívod čerstvého a vyčisteného vzduchu bez prievanu či straty teploty. Navyše za pomoci precíznych filtrov odstráni zo vzduchu 97% všetkých alergénov. To stále nie je všetko. Ururu Sarara ochladí alebo ohreje vašu domácnosť tak ľahko a ticho, že si to ani nevšimnete.