DAIKIN

Spoločnosť Daikin je japonským výrobcom klimatizácií pre komerčné použite a domácnosti. Daikin vyrába a vyvíja všetky komponenty pre svoje produkty ako sú kompresory, výmenníky tepla alebo elektronika a sám si vyrába aj chladivá. Klimatizácie značka DAIKIN sú špičkové produkty s najnáročnejšími požiadavkami na kvalitu prevedenia, dizajn a výkonnové parametre. Všetky klimatizácie zodpovedajú vysokým štandardom kvality, napr. každá jednotka je vybavená osobitnou antikoróznou ochranou, ktorá zaručuje vysokú ochranu. Daikin ponúka niekoľko prevedení - Mono split,Multi split, Sky Air a VRV (cenová ponuka na vyžiadanie).

 
 

 

Daikin Comfora New

Nástenná klimatizácia Daikin Comfora New predstavuje nový model obľúbenej klimatizácie. Jedná sa o nenápadnú nástennú klimatizáciu s moderným nástenným dizajnom, ktorý šetrí miesto.

Klimatizácia Daikin Comfora New poskytuje vysoké sezónne hodnoty účinnosti až do A++ pri chladení a vykurovaní.

Vďaka 3D prúdeniu vzduchu je sviežy vzduch vháňaný do všetkých rohov miestnosti. A keďže prechádza cez strieborný filter, vzduch je čistý a sú z neho odstránené alergény.

Klimatizácia Daikin Comfora New je prakticky nepočuteľná, ale počúva vás, keďže je možné ju ovládať hlasom alebo cez aplikáciu Daikin Onecta.

 

 • Ovládanie cez aplikáciu Daikin Onecta
 • Prakticky nepočuteľná
 • Ovládanie hlasom
 • Strieborný filter na odstraňovanie alergénov a čistenie vzduchu
 • 3-D prúdenie vzduchu
 • Ideálna na inštaláciu nad dvere
 • Rad Bluevolution: nižší vplyv na životné prostredie
 • Hodnoty sezónnej účinnosti až do A++ pri chladení a vykurovaní
 • Wifi adaptér je súčasťou dodávky
 
 
 
 
 

Nová Daikin Emura v matnej striebornej

Nová séria dizajnovej, jedinečnej a očarujúcej nástennej klimatizácie Daikin Emura. Nový inovatívny dizajn má kompaktnejšie rozmery s 10% zmenšením šírky vnútornej klimatizácie.

Režim Econo s týždenným časovačom znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou.

Klimatizácia Daikin Emura 3 je vybavená inteligentným okom s tepelným senzorom, čím poskytuje rovnomerné rozloženie teploty v miestnosti.

Táto inovatívna klimatizácia zvláda 3D prúdenie vzduchu aj funkciu Heat boost. Je vybavená vstavaným senzorom na meranie vlhkosti.

Nová vonkajšia klimatizačná jednotka má nový atraktívny gril v slonovinovej bielej farbe a zväčšený operačný rozsah – do 50°C pri chladení a až do -20°C pri vykurovaní.

Infračervené diaľkové ovládanie je dostupné vo farbe vnútornej klimatizácie. Je kompaktnejšie, tie najdôležitejšie tlačidlá sú hneď na dosah, zatiaľ čo menu so všetkými funkciami je ľahko prístupné. Klimatizácia je plne pripojiteľná k aplikácii

 
 
 
 

  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Daikin Stylish  

V novinke Daikin Stylish sa spája funkcionalita s estetikou. Je to klimatizácia, ktorá posunie interiér na inú, nielen teplotnú, úroveň. Inovatívna nástenná klimatizačná jednotka v sebe skrýva overené Daikin technológie, ktoré sú zárukou najvyššieho výkonu a stopercentnej spoľahlivosti. Rozumie si tiež s vašim smart telefónom.

Klimatizácie Daikin Stylish dizajnovo rozvíjajú vzhľad modelov Daikin Emura a Ururu Sarara. Nie sú však len ich okrášlenou verziou. Inovatívny dizajn

Daikin Stylish získal ocenenie Good Design Award 2017 a IF DESIGN AWARD 2018, jedno z najprestížnejších svetových ocenení za dizajn.
Daikin Stylish automaticky prispôsobuje prácu vetrania a kompresorov tak, aby vytvoril dokonalú súhru vlhkosti a teploty v miestnosti. Citlivý senzor rozdelí každú miestnosť na 64 rôznych sektorov, ktorých teplotu jednotlivo vyhodnotí a svoj výkon nastaví tak, aby vyrovnal akékoľvek teplotné rozdiely v miestnosti.
 
 

Výkon klimatizácií Daikin Stylish riadia inteligentné senzory, ktoré sa starajú o dokonalé podmienky v miestnosti

Pokročilé technológie a veda za klimatizáciou Daikin Stylish zabezpečia optimálnu distribúciu teploty a vysokú efektívnosť

Nový dizajn vetrania optimalizuje prúdenie vzduchu pri minimálnej úrovni zvuku. Aj pri plnom výkone je prakticky nepočuteľná

Technológia Daikin Flash Streamer zabezpečí prvotriednu kvalitu vzduchu v miestnosti

Oblé hrany vytvárajú nenásilný a priestorovo úsporný dizajn

Tenké rozmery robia z Daikin Stylish najkompaktnejšiu klimatizačnú jednotku na trhu

Jednoduchý panel umožňuje zmenu textúry a farby, aby sa s ladnosťou začlenili do každej miestnosti

Wifi adaptér je súčasťou vnútornej jednotky

Jednotka Stylish, inšpirovaná svojimi predchodcami jednotkami Daikin Emura a Ururu Sarara, získala ocenenie Good Design Award za svoj inovatívny dizajn a funkcie. Ním bola ocenená aj schopnosť jednotky Stylish určovať nové štandardy komfortu a energetickej účinnosti v odvetví HVAC-R.

K dispozícii sú ďalšie 3 farby: biela, strieborná a čierna blackwood

 

Daikin Sensira II 

 
 

Nová Sensira II R-32 vytvára komfortné vnútorné prostredie a zároveň udržiava vynikajúcu energetickú účinnosť. Poskytuje reálnejšiu informáciu o účinnosti zariadenia počas celej vykurovacej alebo chladiacej sezóny. Výberom produktu s R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68 %. Sensira R-32 dosahuje energetickú triedu A++ vo vykurovaní s chladivom R-32.

 

Na zaistenie bezproblémovej prevádzky vykurovacieho systému ponúka rada Sensira II R-32 2-komorový rotačný kompresor, ktorý využíva invertorovú technológiu a malé výkonnostné kroky na upravenie výkonu jednotky a splnenie energetických požiadaviek.

 

Plochý, štýlový predný panel ľahko splynie s ľubovoľnou výbavou interiéru a jednoduchšie sa čistí. Vertikálny automatický pohyb týchto nástenných jednotiek pohybuje výfukovými lamelami hore a dolu pre rovnomerné prúdenie vzduchu a rozloženie teploty po celej miestnosti. Turbo režim umožňuje rýchle zohriatie alebo ochladenie miestnosti počas niekoľkých minút pre dosiahnutie maximálneho komfortu.

 

Titánium-apatitový deodorizačný filter Daikin odstraňuje čiastočky prachu zo vzduchu a zachytáva napríklad pachy tabakových výrobkov a domácich zvierat. Zachytáva tiež a dokonca deaktivuje škodlivé organické chemické látky, ako sú baktérie, vírusy a alergény, čím sa zaručí stály prívod čistého vzduchu.


 

 

 

 

 

 

Sezónne účinnosti až do triedy A++ pri chladení

Tichá prevádzka znížená na 20 dBA

Výberom produktu s R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti

 

Daikin Perfera R32 

 
  

 

 

Zaručený vykurovací výkon aj pri nízkych vonkajších teplotách, až do -25° C

Sezónna účinnosť až do triedy A+++ pri chladení a vykurovaní vďaka najnovšej technológii a zabudovanej inteligencii.

Pri inštalácii v blízkosti vykurovacieho zariadenia (napr. krbu alebo peci) a dosiahnutí nastavenej teploty, ventilátor pokračuje v prevádzke, kým nebude v celom dome rovnomerná teplota

Čistejší vzduch vďaka technológii Daikin Flash Streamer: môžete zhlboka dýchať a nemusíte sa obávať znečisteného vzduchu

Inteligentné oko: prúdenie vzduchu je nasmerované mimo zóny miestnosti, kde sa práve nachádza človek. Ak sa v miestnosti nenachádzajú žiadne osoby, jednotka sa automaticky prepne do energeticky úsporného režimu.

3-D prúdenie vzduchu predstavuje kombináciu funkcie horizontálneho a vertikálneho otáčania tak, aby prúd horúceho alebo studeného vzduchu cirkuloval až do rohov veľkých priestorov

Elegantná a nenápadná klimatizačná jednotka, ktorá plne vyhovuje európskemu vnímaniu interiérového dizajnu

Výberom produktu s R-32 sa znižuje dopad na životné prostredie o 68% v porovnaní s jednotkami s R-410A a vedie priamo k nižšej spotrebe energie vďaka svojej vysokej energetickej účinnosti

  

Flash-streamer čistenie vzduchu

Úspora energie a vysoká účinnosť

Veľmi tichá prevádzka

Inteligentné oko - vzduch prúdi do inej zóny, než kde sa človek v danom okamihu nachádza

Sezónna účinnosť až do triedy A+++ pri chladení a vykurovaní

Funkcie Inteligentné oko a Ekonomický režim znižujú nadmernú spotrebu

Wifi adaptér je súčasťou vnútornej jednotky

Energetická trieda A+++

 

Daikin Comfora R32 

 
 
 
 

Energeticky úsporná prevádzka počas pohotovostného režimu klimatizácie Daikin Comfora znižuje spotrebu prúdu o približne 80% pri prevádzke v pohotovostnom režime.

K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 5 vnútorných jednotiek, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať jednotlivo v rámci rovnakého vykurovacieho alebo chladiaceho režimu.

Režim Econo znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou. Režim nočného nastavenia zase šetrí energiu tým, že zabraňuje prechladeniu alebo prehriatiu počas noci.

Klimatizáciu Daikin Comfora je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.

Výkonný režim vám umožní rýchle zohriatie alebo ochladeniemiestnosti. Po jeho vypnutí Daikin Comfora vráti do prednastaveného režimu.

Tlačidlo „Silent“ na diaľkovom ovládači zníži prevádzkovú hlučnosť vnútornej jednotky o 3 dB(A)

Daikin Comfora umožňuje automatický zvislý pohyb klapiek vypúšťania vzduchu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti, tiež automaticky zvolí potrebnú rýchlosť ventilátora na dosiahnutie alebo udržiavanie nastavenej teploty.

 

Elegantný moderný dizajn

Vzduchový filter odstraňuje baktérie a vírusy, aby ste zabezpečili nepretržitý čistý vzduch

Veľmi tichá prevádzka znížená na 20 dBA

Sezónna účinnosť až do triedy A++ pri chladení i vykurovaní

Priestorovo úsporný dizajn

Režim nočného nastavenia

Online ovládač /voliteľný/

 


Daikin Comfort III

 • energetická úspora počas pohotovostného režimu
 • automatické horizontálne natáčanie lamiel
 • automatické otáčky ventilátora
 • program odvlhčovania
 • titánovo apatitový fotokatalytický filter

Elegantná, jednoduchá, nenápadná a efektívna. Presne taká je klimatizácia Daikin Comfort III, ktorá vo vašom byte garantuje vysokú účinnosť a pohodlie. Použiť ju môžete nie len na chladenie, či vykurovanie, ale dokonca na odvlhčovanie miestnosti, alebo ako klasický ventilátor fúkajúci vzduch bez jeho ochladzovania či ohrievania.

Vybavená je automatickými režimami otáčok ventilátora, horizontálneho natáčania lamiel, ale aj automatického prepínania medzi chladením a ohrievaním. Ak počas 20 minút vnútorná jednotka nezaregistruje žiadny pohyb osôb v miestnosti, rovnako automaticky sa prepne do režimu úspory elektrického prúdu. Dosť dôvodov na to, aby práve táto klimatizácia bola automaticky vašou voľbou.

URURU SARARA Inverter

 • najvyššia sezónna účinnosť chladenia a kúrenia A+++
 • úspora energie – ak nie ste v miestnosti dlhšie ako 20 minút, jednotka sa sama vypne
 • zabudnite na prievan – senzor "Inteligentné oko" odkloní prúd vzduchu mimo vás
 • samočistiaci filter bez potreby manuálneho čistenia
 • dokonalý dizajn - víťaz ocenenia Red Dot Design 2013
 • ekologické chladivo R 32 znižuje dopad klimatizácie na životné prostredie na minimum
 • ovládanie vnútornej jednotky odkiaľkoľvek, cez online aplikáciu

 

Predstavujeme vám nástennú klimatizáciu Daikin Ururu Sarara s jedinečnou kombináciou vetrania, zvlhčovania, odvlhčovania a čistenia, ktorá zabezpečí ideálne podmienky v každom interiéri. Daikin Ururu Sarara je najúčinnejšou vzduchotechnickou jednotkou na trhu.

Pri jej dokonalom a nenápadnom dizajne by ste neverili, že naraz vykonáva až päť funkcií.
Ak potrebujete miestnosť odvlhčiť, použite funkciu “odvlhčovanie”. Ak sa vám naopak zdá, že vzduch v miestnosti je príliš suchý, zvoľte funkciu “zvlhčovanie”, pričom sa nemusíte obávať o kvalitu vzduchu. Ako zabezpečiť čerstvý vzduch bez otvárania okien? Ururu Sarara zvládne prívod čerstvého a vyčisteného vzduchu bez prievanu či straty teploty. Navyše za pomoci precíznych filtrov odstráni zo vzduchu 97% všetkých alergénov. To stále nie je všetko. Ururu Sarara ochladí alebo ohreje vašu domácnosť tak ľahko a ticho, že si to ani nevšimnete.

Daikin Eco Comfort

 

 • koncipovaná pre nízku spotrebu energie a maximálny komfort
 • nočný režim - pri aktívnom nočnom režime jednotka nastaví teplotu pre ideálny spánok
 • komfortný režim - zabezpečuje prúdenie vzduchu do častí miestnosti, kde sa v danom momente nikto nenachádza
 • vertikálny automatický pohyb výfukových lamiel pre rovnomerné prúdenie vzduchu a rozloženie teploty po celej miestnosti
 • jednoduchý ovládač – sami si určite, kedy sa má jednotka zapnúť a vypnúť a nevstávajte z gauča
 • tichá prevádzka vnútornej jednotky – hlučnosť je znížená na 19 dBA

Nástenná jednotka Daikin ECO Comfort spĺňa najprísnejšie požiadavky na moderné klimatizácie, napriek tomu je dostupná za bezkonkurenčné ceny. Vďaka modernej konštrukcii a dizajnu je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Nenechajte sa oklamať jej nenápadným vzhľadom. Ukrýva totiž vysokú efektivitu, či už sú vonku teplé alebo chladné dni.

Daikin ECO Comfort patrí medzi produkty so zabudovaným inventorom, ktorý monitoruje teplotu v miestnosti a následne ju podľa potreby upravuje. Výsledkom je spotreba energie nižšia až o 30 %, v porovnaní s produktami, ktoré ho nemajú.

Čo poviete na to, že si môžete nastaviť čas zapnutia a vypnutia klímy vopred? Čo poviete na funkciu “Turbo”, s ktorou ochladíte alebo ohrejete miestnosť ako lusknutím prsta? Toto všetko dokáže tento nenápadný, zodpovedný a hlavne šetrný spoločník v každej domácnosti.

 

 

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať

Pre návrh riešenia a vypracovanie ponuky kontaktujte nás telefonicky, alebo mailom na uvedených kontaktoch.