Čističky vzduchu

Čističky vzduchu sú v dnešnej dobe alergikov užitočný prístroj a dobrá investícia do zdravia. Čističky vedia očistiť vzduch od alergénov, baktérií, vírusov, pachov a prachu - preto sú vhodné tak do domácnosti ako aj do kancelárií s väčším počtom zamestnancov, kde sa dobre darí rôznym vírusom. 
Používanie čističky vzduchu je vhodné nielen v domácnostiach, ale aj na pracoviskách a v ďalších verejných priestoroch. Pomôže všade tam, kde je vzduch znečistený cigaretovým dymom, kde je zvýšená prašnosť, v kanceláriách, na miestach, kde je vysoká koncentrácia osôb, najmä v lekárskych ordináciách, materských školách, detských kaviarňach.
Čistý vzduch je k nášmu životu nenahraditeľný. A hoci to tak na prvý pohľad nevyzerá, v miestnostiach, kde sme nútení tráviť čoraz viac času, je mnohokrát znečistenejší ako vonku. Preto je čistička vzduchu vhodná pre všetkých, nielen pre alergikov.
 
 

DAIKIN MCK75J

Čistička vzduchu Ururu Daikin zvlhčuje vzduch vo vnútri vašich domovov a zmierňuje dopady suchého vzduchu. Len naplňte nádobu s objemom 4 l a izba sa zvlhčí s maximálnym zvlhčovacím výkonom 600 ml/h.
Tiež účinne odstraňuje alergény (napr. peľ, domáce prachové roztoče, prach a pod.), baktérie a vírusy. Okrem toho, má vysokú deodorizačnú účinnosť - účinne eliminuje cigaretový dym, zatiaľ čo rozkladá iné pachy.
 

 

Disponuje s 6-vrstvovým filtrom:

  1. Predfilter - obsahuje katechín a zachytáva veľké prachové častice a zvieracie chlpy
  2. Plazmový ionizátor  - nabíja kladným nábojom prachové a peľové častice, ktoré sú následne odstraňované prachovým filtrom
  3. FlashStreamer rozklady pachy a formaldehydy
  4. Elektrostatický prachový filter 
  5. Fotokatalycký filter - rozkladá pach, baktérie a vírusy
  6. Deodorizačný filter - rozkladá pachy
  
 
 

DAIKIN MC70L

 
Čistička vzduchu s technológiou Streamer je zmesou novej technológie, má zlepšený výkon a mimoriadne tichú prevádzku. Je určená na to, aby sa o vás nenápadne starala dodávaním čistého vzduchu a vytváraním zdravého domáceho prostredia. Prečistený vzduch zlepšuje vnímanie komfortu a pre tých, ktorí trpia astmou alebo alergiami hrá čistička vzduchu s technológiou streamer dôležitú úlohu, pretože odstraňuje organické látky a pachy.
 

Dôležité funkcie:

  • Odstraňovanie alergénov (odstraňuje alergény ako peľ, prach, trus roztočov a pleseň, formaldehyd), Odstraňovanie vírusov, Odstraňovanie baktérií, Deodorizácia 95% (rozkladá a odstraňuje pachy ešte skôr, ako sa vyčistený vzduch vráti do miestnosti).
  • Peľový režim, časovač vypnutia, režim spánku, detská poistka, invertor s úsporou energie, predfilter, nastavenie displeja, turbo režim.
 
 
 
Cenová ponuka na požiadanie.