KLIMATIZÁCIE

Ponúkame Vám klimatizácie od svetových výrobcov značiek  SAMSUNG, Daikin, LG, Toshiba a ďalšie,  ktorí majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných jednotiek. Vami vybranú klimatizáciu dodáme, zrealizujeme montáž a následne zabezpečíme servis.

 

Nové, štýlové klimatizácie zn. Samsung sú tým správnym rozhodnutím pre vkusne a moderne zariadený priestor. Znížte spotrebu energie a vychutnajte si pocit dokonale čistého a chladného vzduchu, oddychujte a zároveň šetrite. 

Nové klimatizácie od spoločnosti Samsung majú luxusný vzhľad a sú vybavené inteligentnými technológiami, ktoré znižujú spotrebu a tým šetria Vaše peniaze.


Daikin klimatizácie sú štýlové a elegantné klimatizácie, ktoré moderným, spoľahlivým a účinným spôsobom zabezpečia vo Vašom dome či v práci ideálnu teplotu počas celého roka. 

Daikin jednotky zlepšia Vaše životné a pracovné prostredie účinnejšie než kedykoľvek predtým.

 

Klimatizácie LG predstavujú kvalitné podukty s vysokým dôrazm n dizajn. Výroba LG pnúk široký výber klimtzačnýh jendotie pre oyt priestory kanelárie a počítačovémietsti,ktroré umňujú udžiaať príjemnú teplotu v interiéri  lete alebo v zime.

 

Toshiba je lídrom Toshiba je lídrom v oblasti klimatizácie od roku 1957 a vďaka svojim skúsenostiam kladie dôraz nie len na funkčnosť, ale aj dizajn, kvalitu klimatizácií a ochranu životného prostredia.

 

Štýlový, alebo Elegantný Dizajn, Vysoký Štandard a Skvelé Ceny. Cenovú ponuku Vám pripavíme na záklaklade obhliadky. Jednotky Hisense ponúkajú atraktívny dizajn a cenovú výhodnosť.

 

Kontaktujte nás