MONOSPLIT KLIMATIZÁCIE SAMSUNG majú výnimočné vlastnosti

Novinka roka 2020

 

Samsung Cebu predstavuje slušný model klimatizácie strednej triedy s dobrou energetickou účinnosťou a funkciami, ktoré potešia

AI Auto Comfort – automatický režim klimatizácie ovládaný umelou inteligenciou (sleduje vonkajšiu – vnútornú teplotu, preferované nastavenia a automaticky sa stará o optimálne a komfortné podmienky v miestnosti)

 

 

 • Energetická trieda A++ (chladenie) / A+ (kúrenie)
 • Chladiaci výkon 0,9 – 4,0 kW
 • Vykurovací výkon 0,9 – 5,0 kW
 • Hlučnosť 19 – 38 dB
 • Filtrácia vzduchu: Easy Filter Plus – pokrýva celú plochu nasávania a vďaka vysokej hustote zachytáva jemné prachové častice.
 • vlastnosti: AI Auto Comfort (vnútornú klímu riadi umelá inteligencia ), Smart Control (možnosť ovládať hlasom cez Bixby 2.0), Odvlhčovanie vzduchu, 2-cestný swing, integrovaný displej ON/OFF (okrem teploty zobrazuje aj aktuálnu spotrebu el. energie), Beep on/off,  Digital inverter Plus, Good’sleep, komfortný/Eco mód, časovač, automatický reštart, samočistenie, indikátor znečisteného filtra, zabudovaný Wi-Fi adaptér pre ovládanie cez smartfón alebo tablet (aplikácia SmartThings)
 • diaľkové infračervené ovládanie súčasťou balenia
 
Novinka roka 2020

Samsung Luzon je tichá klimatizácia pre nenáročných užívateľov s dobrou energetickou účinnosťou

 

 

 • Energetická trieda A++ (chladenie) / A+ (kúrenie)
 • Filtrácia vzduchu: Easy Filter Plus - pokrýva celú plochu nasávania a vďaka vysokej hustote zachytáva jemné prachové častice.
 • vlastnosti:  2-cestný swing, Automatické regulovanie ventilátora, Automatický režim, odvlhčovanie vzduchu, integrovaný displej ON/OFF (okrem teploty zobrazuje aj aktuálnu spotrebu el. energie), Beep on/off,  Digital inverter Plus, Good’sleep, komfortný/Eco mód, časovač, automatický reštart, samočistenie, indikátor znečisteného filtra
 • hlučnosť modelov 19 - 45 dBA
 • diaľkové infračervené ovládanie súčasťou balenia


 

 

Najvyšší rad od výrobcu Samsung

Ekologické chladivo R32

Vylepšená Wind-Free technológia

Detektor pohybu

Ovládanie hlasom cez smartphone

Integrovaná umelá inteligencia

Zníženie prevádzkových nákladov až o 35%

Zeolitový Tri-care filter s obsahom striebra zachytáva väčšie prachové častice a chlpy, pohlcuje jemný prach a redukuje výskyt vírusov, baktérií a alergénov

 
 
 

Klimatizácia Wind-Free Elite je novinka pre sezónu 2020. Táto špičková nástenná klimatizácia ponúka premyslený dizajn a ešte vyššiu energetickú účinnosť A+++.

S bezprievanovým Wind-Free chladením ochladí klimatizácia Wind-Free Elite miestnosť bez toho, aby ste cítili pohyb chladného vzduchu vďaka senzoru pohybu osôb. Klimatizácia je vybavená automatickým ovládaním pomocou umelej inteligencie a najmodernejšou filtráciou vzduchu.

Súčasťou klimatizácie je infračervený ovládač, no Wind-Free Elite môžete navyše ovládať aj hlasom prostredníctvom hlasového asistenta.

Vďaka mobilnej aplikácii SmartThings získate pri používaní klimatizácie ten najvyšší komfort a možnosť monitorovať klimatizáciu pomocou smartphonu.

 

Špecifikácie Samsung WindFree Elite R32

 
                                                       

Vysoká energetická trieda A++

23.000 mikrootvorov

Extra tichá prevádzka – iba 16 dB

Zeolitový Tri-care filter s obsahom striebra zachytáva väčšie prachové častice a chlpy, pohlcuje jemný prach a redukuje výskyt vírusov, baktérií a alergénov

Dva stupne chladenia - Wind-Free a rýchle chladenie

Ovládanie hlasom cez smartphone

Integrovaná umelá inteligencia

 

 

 

 

Klimatizácia Wind-Free Avant je novinka pre sezónu 2020. Táto špičková nástenná klimatizácia ponúka prepracovaný dizajn a skvelú vyššiu energetickú účinnosť A++.

S bezprievanovým Wind-Free chladením ochladí klimatizácia Wind-Free Avant miestnosť bez toho, aby ste cítili pohyb chladného vzduchu vďaka senzoru pohybu osôb. Klimatizácia je vybavená automatickým ovládaním pomocou umelej inteligencie a najmodernejšou filtráciou vzduchu.

Súčasťou klimatizácie je infračervený ovládač, no Wind-Free Avant môžete navyše ovládať aj hlasom prostredníctvom hlasového asistenta.

Vďaka mobilnej aplikácii SmartThings získate pri používaní klimatizácie ten najvyšší komfort a možnosť monitorovať klimatizáciu pomocou smartphonu.

 

Špecifikácie Samsung WindFree Avant

                           
 


 
 
 

Vysoká energetická trieda A++

23.000 mikrootvorov

Tichá prevádzka – iba 19 dB

Easy Filter Plus

Dva stupne chladenia - Wind-Free a rýchle chladenie

Ovládanie hlasom cez smartphone

Integrovaná umelá inteligencia

 
 
 
 
 
 

Klimatizácia Wind-Free Comfort je nový základný model nástennej klimatizácie Samsung Wind-Free pre sezónu 2020.

Samsung Wind-Free Comfort je prelomová klimatizácia so zabudovanou umelou inteligenciou a s energetickou účinnosťou A++.

S bezprievanovým Wind-Free chladením ochladí klimatizácia Wind-Free Comfort miestnosť bez toho, aby ste cítili pohyb chladného vzduchu vďaka senzoru pohybu osôb. Klimatizácia je vybavená automatickým ovládaním pomocou umelej inteligencie a najmodernejšou filtráciou vzduchu.

Súčasťou klimatizácie je infračervený ovládač, no Wind-Free Comfort môžete navyše ovládať aj hlasom prostredníctvom hlasového asistenta.

Vďaka mobilnej aplikácii SmartThings získate pri používaní klimatizácie ten najvyšší komfort a možnosť monitorovať klimatizáciu pomocou smartphonu.

 

Špecifikácie Samsung WindFree Comfort R32

                                

 

 


 •  

Samsung WindFree Ultra AR 9600 zabezpečuje ideálnu teplotu v miestnosti pomocou technológie Wind-Free™ Cooling, ktorá postupne distribuuje chladný vzduch cez 21 000 mikrootvorov.

Dvojstupňový systém chladenia najprv zníži teplotu v miestnosti v režime rýchleho chladenia Fast Cooling Mode a po dosiahnutí zvolenej teploty sa automaticky prepne do režimu chladenia WindFree™ Cooling Mode bez silného prúdu vzduchu.

 
 
 
 

Samsung WindFree má 21 000 otvorov, čím zabezpečí dokonalé prúdenie vzduchu

Kompresor reguluje výkon podľa aktuálnej potreby, čím znižuje plýtvanie energiou v porovnaní s inými kompresormi

Lamely umožňujú 3D distribúciu vzduchu

Má nízku hladinu hluku len 16 dB(A) vďaka využitiu moderných technológií a vnútornej jednotke navrhnutej tak, aby minimalizovala akýkoľvek typ vibrácií, alebo hluku

Virus Doctor - Inovatívna technológia neutralizuje škodlivé častice spôsobujúce alergie a dýchacie problémy a vždy zabezpečí čistý a zdravý vzduch

Funguje ako čistička vzduchu. Udržuje čistotu vzduchu zachytávaním 90 % prachu v priebehu 40 minút a 99 % v priebehu 100 minút.

 

 

21.000 mikrootvorov pozdĺž celého predného panela

Good sleep,funkcia automaticky prispôsobí teplotu a vytvorí komfortné podmienky pre Váš spánok

Easy Filter plus,filter s veľkou hustotou pre zachytenie jemných častíc prachu

Jedinečný trojuholníkový dizajn

Anti-korózny povrch vonkajšej jednotky

Technológia Smart Control

 
 
 
 

Samsung AR9500 Standart Wind-Free distribuuje vzduch cez 21 000 mikro otvorov v prednom panely klimatizácie. Vytvára tak rozptýlený a jemný prúd vzduchu, právoplatne nazvaný ako "bezvetrie", ktorý sa jemne a ticho infiltruje do miestnosti. Takáto jednotka udržuje mierne prúdenie vzduchu a sama si reguluje teplotu. Vďaka jedinečnému trojuholníkovému dizajnu je chladenie rýchlejšie o 43%. Pri používaní jednotky Wind-free dosiahneme úspory energie až o 72%.

Klimatizačná jednotka Samsung má vynikajúcu filtračnú sieť, ktorá udržuje čerstvý vzduch a čistú jednotku. Prekrýva 100% vstupného otvoru pre vzduch a jeho povrch je tvorený jedinečným antibakteriálnym a antivírusovým materiálom.

 
 
 
 
 
 
 
 

TROJUHOLNÍKOVÝ DIZAJN PRE VÝKONNÉ CHLADENIE

Jedinečný trojuholníkový dizajn klimatizácie Samsung zvyšuje jej výkon a umožňuje, aby chladný vzduch cirkuloval rýchlejšie a prenikal ďalej a do širšieho priestoru* v celej vašej domácnosti. Jej digitálny prevodník zasa zabezpečuje výrazne vyššiu energetickú účinnosť.** Systém Virus Doctor a filter Easy Filter odstraňujú prach, znečisťujúce látky, alergény, baktérie a vírusy*** – najskôr pomocou filtra a potom systémom Virus Doctor.

  * Testované na modeli AR09HSFSBWK. V porovnaní s bežným modelom Samsung AQV09TWS.

 ** Testované na modeli AR09HSSDAWK/EU. V porovnaní s bežným modelom Samsung AQ09TSB.

*** Testované v stredisku Kitasato Environmental Science Center (Japonsko) a na univerzite Yonsei (Kórea) – testovacie laboratórium v Kórei (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA).

     Účinné proti 4 vírusom vrátane podtypu H1N1 a určitým baktériám. Údaje boli namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastností prostredia.

Ochladzuje rýchlejšie, ďalej a širšie

Klimatizácia Samsung bola od základov navrhnutá tak, aby bola výnimočne účinná. Jej jedinečný trojuholníkový dizajn má širší prívod vzduchu, vďaka čomu môže klimatizácia nasávať viac vzduchu. Väčšia šírka a uhol jej výstupu vzduchu, viac lopatiek v tvare písmena V a väčší ventilátor zasa zabezpečujú, že vzduch sa ochladzuje a vyháňa rýchlejšie, ďalej a v širšom priestore*. Čerstvý chladný vzduch sa tak dostane do každého kúta miestnosti.

* Testované na modeli AR09HSFSBWK. V porovnaní s bežným modelom Samsung AQV09TWS.

 

 

Najskôr vás rýchlo ochladí a potom navodí pocit pohody

Klimatizácia Samsung začína vzduch rýchlo ochladzovať pomocou svojho výkonného režimu Fast Cool, vďaka čomu sa miestnosť okamžite naplní chladným vzduchom.
Následne automaticky prepne na režim Comfort Cool, ktorý udržiava požadovanú teplotu.
Nebudete tak mať pocit chladu a nebudete musieť manuálne prepínať nastavenia ani zapínať či vypínať klimatizáciu.

 

 

Pracuje inteligentne, aby šetrila energiu

Klimatizácia Samsung je vybavená energeticky úsporným digitálnym prevodníkom, vďaka ktorému dosahuje hodnotenie energetickej účinnosti 10,1.
Požadovanú teplotu dokáže zachovať bez častého vypínania a zapínania, vďaka čomu má nižšiu spotrebu energie.
Digitálny prevodník vám pomáha dlhšie zostať v príjemnom prostredí a zároveň zabezpečuje minimálnu spotrebu energie*.

* Testované na modeli AR09HSSDAWK/EU. V porovnaní s bežným modelom Samsung AQ09TSB.

Šetrite energiu, aj keď ste sami

Režim jedného používateľa klimatizácie Samsung využíva menšiu kapacitu kompresora a znižuje spotrebu energie*, zároveň však stále vytvára chladné a príjemné prostredie. Môžete ju tak používať, aj keď ste v miestnosti len vy – dokonca aj počas horúceho dňa – a bez obáv o výšku faktúry za elektrinu.

* Testované na modeli AR09FSSSCWK/SA. Založené na akumulovanej spotrebe energie pri používaní normálneho režimu v porovnaní s režimom jedného používateľa.

 

Odstraňuje vírusy

Systém Virus Doctor a filter Easy Filter odstraňujú prach, nebezpečné znečisťujúce látky a alergény, ako aj baktérie a vírusy (vrátane chrípkového vírusu A a koronavírusov*), a to najskôr pomocou filtra a potom systémom Virus Doctor. Vzduch, ktorý dýchate, je tak stále čistý a zdravý.

* Testované v stredisku Kitasato Environmental Science Center (Japonsko) a na univerzite Yonsei (Kórea) – testovacie laboratórium v Kórei (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Účinné proti 4 vírusom vrátane podtypu H1N1 a určitým baktériám. Údaje boli namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastností prostredia.

 

Jedinečne štýlová

Čistá povrchová úprava Crystal Gloss™ a jedinečný zaoblený dizajn klimatizácie Samsung vám prinášajú prémiový vzhľad a výkon. Každý prvok jej štíhleho tela je uzavretý v priehľadnom materiáli vyrobenom systémom dvojitého vstrekovania – podobne ako aerodynamické a vysokovýkonné športové autá. Výsledkom je elegantný povrch, ktorý sa dokonale hodí do každej modernej domácnosti.

Stabilný a dlhotrvajúci výkon

Klimatizácia Samsung vás nesklame ani v tých najnáročnejších prostrediach. Jej technológia Triple Protector Plus, ktorá nepoužíva samostatný stabilizátor napätia, zabraňuje preťaženiu kompresora a riadiacej jednotky v prípade prepätia a kolísavého elektrického prúdu. Klimatizácia má tiež nehrdzavejúcu povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje hrdzaveniu kondenzátora a skrinky. Zväčšený kondenzátor a optimalizované prúdenie chladiaceho prostriedku zasa znamenajú, že klimatizácia zvládne aj extrémne vysoké teploty (až do 58°C)*.

* Testované na modeli AR09HPSDDWK/SG. V porovnaní s bežným modelom Samsung AR09HPSDFAP/RC.

Jednoduché vybratie a čistenie

Na rozdiel od bežných filtrov, ktoré sú často ťažko dostupné, sa filter Easy Filter klimatizácie Samsung nachádza na vonkajšej hornej časti zariadenia. Môžete ho tak jednoducho vybrať, vyčistiť a vložiť späť – bez toho, aby ste museli otvárať kryt alebo sa naťahovať za filtrom. Antibakteriálny povrch filtra okrem toho filtruje prach, nebezpečné znečisťujúce látky alergény.*

* Testované v testovacom laboratóriu v Kórei (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Údaje boli namerané v špecifických testovacích podmienkach a môžu sa líšiť v závislosti od vlastností prostredia.

Inteligentne praktická

S klimatizáciou Samsung si môžete pokojne vychutnávať vedomie, že je dokonale nainštalovaná, že ju môžete pohodlne ovládať na diaľku a že vyriešite každý problém. Funkcia Smart Installation zisťuje najčastejšie problémy a kontroluje, či je klimatizácia správne nainštalovaná. Keď si do svojho smartfónu nainštalujete príslušnú aplikáciu, funkcia Smart Wi-Fi vám umožní z ľubovoľného miesta monitorovať a meniť nastavenia ovplyvňujúce spotrebu, zatiaľ čo pomocou funkcie Smart Check môžete diagnostikovať chyby a okamžite požiadať o servisný zásah.

 •    

   
 • Dokonalá inštalácia je zaručená

  Smart Installation je autodiagnostická funkcia, ktorá zabezpečí, že servisný technik dokonale nainštaluje vašu klimatizáciu Samsung. Automaticky zisťuje chyby inštalácie, ktoré môžu spôsobovať problémy pri používaní klimatizácie, vrátane neefektívnej komunikácie s vonkajšou jednotkou, problémov s celistvosťou vzduchového potrubia a nedostatočného prietoku chladiaceho prostriedku.

* Voliteľná funkcia

Ovládanie z ľubovoľného miesta

Aplikácia* v smartfóne vám pomocou funkcie Smart Wi-Fi umožňuje na diaľku ovládať funkcie klimatizácie Samsung a plánovať jej prevádzku. Z ľubovoľného miesta v bezdrôtovej sieti tak môžete okamžite zapnúť či vypnúť klimatizáciu a vybrať prevádzkový režim a teplotu. Môžete tiež naplánovať spustenie a zastavenie klimatizácie a ovládať ďalšie funkcie.

* K dispozícii v telefónoch iPhone a zariadeniach so systémom Android.

Jednoduché riešenie problémov

Klimatizácia Samsung obsahuje automatický systém sledovania chýb Smart Check. Tento systém rozpoznáva a diagnostikuje problémy v ich počiatočnej fáze a poskytuje jednoduché a rýchle riešenia prostredníctvom aplikácie pre smartfóny*. Nemusíte tak strácať čas hľadaním návodu a ušetríte náklady a komplikácie spojené so zbytočným volaním servisného technika** – a potenciálne vysokými účtami za opravu.

  * K dispozícii v telefónoch iPhone a zariadeniach so systémom Android.
** Táto funkcia pracuje len v určitom režime chýb a nie je náhradou pravidelných servisných prehliadok.

AK potrebujete poradiť s výberom klimatizácie neváhajte kontaktovať nášho špecialistu telefonicky 0905924038.

 

 

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Pre návrh riešenia a vypracovanie ponuky kontaktujte nás telefonicky, alebo mailom na uvedených kontaktoch.